Apie

 Šios galerijos istorija prasidėjo 2005 m., kai garsus Lietuvos karikatūristas ir stiklo menininkas Edmundas Unguraitis, Kauno senamiesčio širdyje įkūrė Stiklo Galeriją. Jo originalūs stiklo dirbiniai sužavėjo miesto ir šalies gyventojus bei svečius, o tiems kurie nerasdavo tinkamos dovanos galerijoje, būdavo sukuriama ir pagaminama pagal užsakovo pageidavimus. Daugybė Edmundo dizaino dirbinių yra gaminami ir šiandien, taip tęsiant gražią draugystę su autoriumi ir įkūrėju.
2020 m. Stiklo Galerijos kilnų darbą pradėjome tęsti mes - Laura ir Paulius Rainiai. Puoselėdami palikimą - išskirtinius stiklo meno kūrinius ir pradėdami kurti savo istoriją.
Esame dailininkai ir amatininkai, o stiklo subtilios technologijos mums puikiai žinomos, todėl gebame priimti iššūkius ir profesionaliai įgyvendinti Jūsų idėjas. Nuo nuostabių vazų iki skulptūrų ir pagal užsakymus gaminamų verslo apdovanojimų – mūsų dirbiniai skirti įprasminti svarbius gyvenimo momentus. Atvykę į galeriją galite rasti įvairioms progoms skirtų dirbinių nuo skulptūrinių miniatiūrų, dekoratyvių interjero detalių, paveikslų, funkcinių dirbinių: vazų, žvakidžių, šeimos židinių, sieninių laikrodžių ir papuošalų.
Be to, suprantame, kad išsirinkti stiklo kūrinį gali būti nelengva užduotis. Todėl mes taip pat siūlome dovanų kuponus visiems Stiklo Galerijos dirbiniams, taip suteikdami Jūsų artimiesiems laisvę išsirinkti kūrinį, kuris tikrai jiems patiktų. Mes tikime, kad kiekvienas stiklo meno kūrinys turi papasakoti istoriją, todėl esame čia, kad padėtume jums papasakoti savąją. Nesvarbu, ar tai būtų ypatingos žinutės išgraviravimas ant stiklo dirbinio, ar individualaus verslo renginio apdovanojimo kūrimas, mes esame čia, kad jūsų vizija taptų realybe. Kad šis procesas būtų dar ypatingesnis, siūlome nemokamas graviravimo paslaugas įsigyjant mūsų galerijos stiklo kūrinius.

“STIKLO GALERIJA EU“ - gilios meilės stiklo gamybos menui kelionė. Mūsų misija – ir toliau kurti kūrinius, kurie ne tik džiugintų akį, bet ir paliestų kiekvieno širdį. Rankų darbo stiklo dirbinys yra tvari ir prasminga dovana, tiems kurie vertina išskirtinumą, unikalumą ir gilias tradicijas.

Taigi, kai pasirenkate mus, Jūs ne tik perkate stiklo meno kūrinį, Jūs pasirenkate dalį mūsų meilės, ir atsidavimo šiam išskirtiniam ir prabangiam stiklo menui. Ir už tai esame amžinai dėkingi.

        Pagarbiai,

  Laura ir Paulius
“Stiklo Galerija EU”